Profil działalności

Progress Holding prowadzi szeroki zakres usług dla firm. Głównymi kierunkami działania są usługi księgowe dla firm, zakładanie spółek w kraju i zagranicą.

 Progress Holding – co to za firma? jakie usługi świadczy?

15 lat doświadczenia!

o nas - Progress Holding

 

 

 

Nasza firma działa od 15 lat na rynku, zdobywając doświadczenie w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługujemy 2 spółki notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Usługi księgowe dla spółek – nasze biuro księgowe obsługuje spółki z kapitałem polskim i zagranicznym. Specjalizujemy się w obsłudze spółek prowadzących eksport i import. Sprawdź zakładkę  – o  nas

Obsługa kadrowo – płacowa – jest bardzo pracochłonna, dlatego też wyręczamy naszych klientów od biurokratycznej pracy aby mieli czas zwiększać sprzedaż .

Zakładanie spółek w kraju i za granicą –  rejestracja spółki z ograniczona odpowiedzialnością jest dogodną formą prowadzenia biznesu. W miarę rozwoju działalności  klienci poszukują nowych rynków albo korzystają z nowych modeli obrotu towarem lub pieniędzmi. W tym celu zakładamy spółki za granicą. Sprawdź i poczytaj o nas.

Zezwolenie na pracę dla cudzoziemców – w imieniu klientów uzyskujemy oświadczenia o zamiarze zatrudnienia i zezwolenia na pracę typu A. Ponieważ to czasochłonny proces pełen administracyjnych szczegółów.

Obsługa eksportu i importu – doradzimy jakie dokumenty należy skompletować, jakich partnerów wybrać do realizacji transakcji eksportowych i importowych

Obsługa KRS – przygotowujemy dokumenty do zmian w KRS, miedzy innymi; zmian PKD, zmian zarządu właścicieli, kupna i sprzedaży spółek. Dlatego też składamy  sprawozdania finansowe poprzez system S24.

Adres siedziby spółki – udostępniamy adres siedziby spółki. Odbieramy korespondencje i  odpowiadamy na pisma. Urzędy Skarbowe lubią odwiedzić przedstawiciela spółki szczególnie przy rozpoczęciu działalności.

Licencje i zaświadczenia – szereg działalności wymaga uzyskania licencji, np. wynajem pracowników. Spółki często uzyskują zaświadczenia o niezaleganiu lub certyfikaty rezydencji.  Dlatego też zrobimy to za was.

Pozyskanie klientów na Ukrainie

Posiadamy 15 –letnie doświadczenie we wprowadzaniu polskich spółek na rynek ukraiński. W tym oferujemy naszym klientom bezpłatne wykorzystanie  międzynarodowego portalu ogłoszeniowego https://4biz2.biz

Kredyty i uzyskanie finansowania – każda firma potrzebuje środków na rozwój, wypełniamy dokumenty  w celu uzyskania kredytu. Nasi pracownicy posiadają 20 lat doświadczenia pracy w bankach. Pozyskaliśmy finansowanie przed debiutem na WGPW dla 2 spółek.  Poczytaj o nas.

 

Napiszcie do nas na office@progressholding.pl lub zadzwońcie

współpracuj z nami.

Wybierz opcję z listy poniżej: