Dlaczego my

Od wielu lat pracujemy wyłącznie z małymi i średnimi przedsiębiorstwami które działają na rynku polskim i ukraińskim. Po rozpoczęciu współpracy nasi klienci są z nami, z reguły, przez wiele lat.   Długotrwała współpraca jest najlepszym potwierdzeniem, że nasze działanie jest korzystne dla klientów.

Doświadczenie we współpracy w Polsce i na Ukrainie procentuje w postaci aktualnych kontaktów, znajomości przepisów i praktyk rynkowych.

Rozpoczynając pracę z klientem zawsze oceniamy, czy nasze zaangażowanie przyniesie mu określone korzyści, składamy wizytę w siedzibie firmy i miejscu produkcji. Takim sposobem nabieramy pewności o mocnych stronach klienta, co pozwala przedstawiać go potencjalnym kontrahentom z większym zaangażowaniem.

Dzielimy się z klientem swoim doświadczeniem odnośnie funkcjonowania danego rynku i sektorów gospodarki, wybieramy i przedstawiamy nowych kontrahentów zainteresowanych produktami klienta.

Progress Holding jest firmą doradztwa finansowego, działająca na rynku od 2004 r.,  skutecznie pozyskuje  finansowanie dla przedsiębiorstw,  pozyskuje klientów branżowych, organizuje eksport towarów i usług. Firma uczestniczyła przy pozyskiwaniu kapitału i wprowadzeniu na GPW NewConnect  2 firm ukraińskich. Specjalizujemy się w otwieraniu i obsłudze firm zagranicznych w Polsce, w tym ukraińskich. Prowadzimy księgowość, oraz obsługujemy firmy w zakresie bieżącej działalności oraz zwiększenia bazy klientowskiej oraz kapitału obrotowego.

Masz jakieś uwagi ?

Napisz do nas !

współpracuj z nami.

Wybierz opcję z listy poniżej: